Колаборація з WhyNot? Enot: лімітована колекція сорочок із принтом собак із Притулку «Сіріус»

Колаборація з WhyNot? Enot: лімітована колекція сорочок із принтом собак із Притулку «Сіріус»

Соціальна відповідальність – важлива складова будь-якого бізнесу, а для Roussin допомога оточуючим та вирішення соціальних проблем – основна мета роботи.

Наше бажання допомагати тваринам розвинулося ще з дитинства, коли ми стали сім’єю для кинутої на вулиці дорослої кішки, а потім і прихистили собаку зі зламаною лапою. Ми засвоїли важливий урок: тварина – це не іграшка, її не можна кинути на узбіччі, викреслити із життя, перестати любити.

Сьогодні не всі мають змогу стати батьками чи поповнити свою родину. Але більшість можуть взяти під опіку або фінансово підтримати вихованців Притулків для тварин.

Щоб покращити життя наших менших друзів із Притулку «Сіріус» спільно з агентством WhyNot? Enot ми створили колекцію сорочок BOY NOT A TOY, частина грошей від продажу якої перераховується до Притулку на потреби їхніх вихованців.

Чому ми вибрали Притулок «Сіріус»

Притулок «Сіріус» є найбільшим будинком в Україні для бездомних кішок та собак і містить понад 3000 тварин. Практично щодня він поповнюється новими вихованцями через безвідповідальність людей, яких знаходять на вулиці, або просто залишають біля стін Притулку. “Сіріус” вже схожий не просто на притулок, а на ціле місто.

У зв’язку з карантином, а тепер і військовим станом, у нові сім’ї забирають дедалі менше вихованців.

1 млн. грн. – це щомісячні витрати Притулку на утримання тварин. Сума колосальна, але на одного вихованця – це трохи більше 300 грн.: сума, яка буде непомітною для багатьох людей, але суттєвою для мешканців міста тварин.

Купуючи сорочку з лімітованої колекції, практично покриваються витрати на одного вихованця за місяць, адже щонайменше 10% від продажу перераховується нами до Притулку.

Зйомка у місті тварин «Сіріус»

Локацією для зйомки колекції стала територія притулку «Сіріус», а моделями – українські блогери-резиденти агентства WhyNot? Enot, які підтримали нашу ініціативу, присвячену темі безпритульних тварин. Серед них: засновник агентства Женя Таллер, а також Віка Маре, Богдан Шелудяк, Настя Єлісєєва, Рома Свечкоренко, Настя Гонцул, Люда із Голлівуду.

Коли хлопці та дівчата з WhyNot? Enot Agency вперше відвідала Притулок, вони були настільки вражені містом тварин та його жителями, що не замислюючись одразу взяли собі під опіку один із будиночків із вихованцями.

Одним із героїв зйомки став красень Тоша. Він потрапив до Притулку із пошкодженням хребта після аварії. Якби це сталося на кілька днів раніше, його змогли б реанімувати, і він зміг би самостійно пересуватися. Але працівники «Сіріуса» не втратили надію та зробили для нього спеціальний апарат, завдяки якому Тоша може пересуватися. Навіть незважаючи на таку травму, він неймовірно доброзичливий та активний.

Кожен вихованець із Притулку має свою унікальну історію. І кожен із них потребує сім’ї чи опіки.

Фотографом зйомки невипадково стала активістка Віка Темнова. Вона прийомна мама кількох собак та котів, яких врятувала від злої долі бездомного життя. І свій вільний час Віка присвячує тваринам: займається висвітленням проблем бездомних котів та собак, допомагає знайти їм новий дім.

Про колекцію сорочок BOY NOT A TOY

Ми часто чуємо, як американці називають своїх улюбленців Boy. Саме тому ми назвали колекцію BOY NOT A TOY – адже тварини – не іграшки, і ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Колекція складається з 4 варіацій оверсайз унісекс сорочок з натуральної бавовняної тканини, на яку нанесено наш авторський принт із зображенням реальних собак із Притулку «Сіріус». Сорочки з лімітованої колекції мають унікальний номер, всього 15 номерів кожного з чотирьох типів.

Підтримка кожного – важлива!
Станьте батьками чи найкращими друзями для собак, візьміть під опіку вихованця, або купіть сорочку з колекції BOY NOT A TOY.

Презентація колекції сорочок в Одесі та у Києві

У травні 2021 року ми презентували колекцію сорочок, присвячену найкращим друзям людства – собакам, у рамках Odessa Fashion Day. Показ відбувався у Національній Науковій Бібліотеці, а моделі зіграли роль справжніх читачів.
А у липні 2021 року презентація колекції відбулася і у Києві на території Гольф-центру на Оболоні у рамках Fashions.Spy.

попередня новина
наступна новина