Проєкт SAFE FASHION #безсекундижиття ROUSSIN продовжує зменшувати кількість ДТП за участю пішоходів.

Проєкт SAFE FASHION #безсекундижиття ROUSSIN продовжує зменшувати кількість ДТП за участю пішоходів.

Бренд ROUSSIN за підтримки Українського Культурного Фонду продовжує реалізовувати проєкт SAFE FASHION – #безсекундижиття у регіонах України. Цьогоріч команда виготовила 2500 світловідбивних рюкзаків та безкоштовно забезпечила ними дітей середнього шкільного віку міста Павлоград. 

Головна мета fashion ініціативи, яка вперше була реалізована у рiдному місті бренду – Сміла,  покращити стан безпеки на дорогах та зменшити кількість ДТП за участю пішоходів. До того ж проєкт має значний вплив на освітній процес та виховання у дітей свідомого ставлення до своєї безпеки.

«Ми завжди будемо популяризувати відповідальну та безпечну моду, яка віддзеркалює наявні проблеми суспільства та реагує на них. Наш проєкт – це можливість змінити стереотипний погляд на рефлективний одяг та культуру споживання світловідбивачів. Адже у темний час доби чи за умов поганої видимості одяг зі світловідбиваючими елементами стає помітний на відстані 100-130 метрів, у такий спосіб знижуючи ризик виникнення ДТП за участю пішоходів в 6,5 разів», – наголошує дизайнерка Софія Русинович. 

Крім того, у вересні 2021 року у Павлограді для учнів 18 шкіл бренд ROUSSIN провів виховну роботу та презентував власний пізнавальний фільм, в якому автоспортсмени тестують видимість звичайного та рефлективного одягу на дорогах та демонструють варіанти аварійного гальмування. 

SAFE FASHION – #безсекундижиття, поєднуючи потреби культурної та соціальної сфери, є інноваційним проєктом та реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. 

Наразі fashion ініціатива бренду ROUSSIN залишається для інших міст України прикладом підвищення безпеки на дорогах, а також сприяє в Україні формуванню та розвитку відповідального, соціального та безпечного напрямку у сфері моди. 

попередня новина
наступна новина