Колаборація з Корпорацією “Біосфера” в рамках Ukrainian Fashion Week

Колаборація з Корпорацією “Біосфера” в рамках Ukrainian Fashion Week

Мода – це своєрідний важіль, що дозволяє реагувати та впливати на сучасні проблеми суспільства та прищеплювати свідоме ставлення не лише до Планети, а й до оточуючих.

У вересні 2021 року ми презентували колекцію «ROUSS IN», показ якої став завершальним у рамках першого дня Українського тижня моди.

Основна ідея колекції – продемонструвати внутрішню красу людини, яка не залежить від нав’язаних суспільством стереотипних ідеалів чи упереджень щодо статі, зовнішності, віку, орієнтації, національності, уподобань та ін.

Про перший показ поза модельними стандартами на Ukrainian Fashion Week

Перформанс «ROUSS IN» був націлений на пробудження усвідомленості людей та розкриття любові до себе та оточуючих.

Це був перший показ поза модельними стандартами на Головному подіумі країни, адже презентували колекцію не просто моделі, а звичайні люди, кожен зі своїми фізичними особливостями, цінностями, зі своєю історією життя, кохання, стосунків… Це люди, які не бояться стереотипної оцінки оточуючих, завдяки усвідомленню їхньої власної краси та унікальності. У показі взяли участь люди різного віку, національностей, орієнтацій, статур, особливостей зовнішності. Частиною перформансу стали і дорослі моделі з Агентства «Життєлюб».

Про колекцію «ROUSS IN»

Ключовим елементом декору в колекції стала троянда (троянда всередині, «ROUSS IN»), нанесена на речі за допомогою аерографа в зоні серця, як символ кохання та переважання внутрішнього над зовнішнім.

Як і раніше, основний матеріал у колекції – світловідбивна тканина (сіра та кольору хамелеон) для безпеки дорожнього руху.
У колекцію увійшли куртки та плащі з рефлективної тканини, худі, футболки, штани, розписані вручну з аерографа текстильними фарбами, зі світловідбивними вставками або декором. Усі речі – оверсайз, адже краса не має розміру.

Sustainable складова колекції «ROUSS IN»

Sustainable fashion – один із основних векторів розвитку бренду Roussin. Незважаючи на те, що текстильна промисловість є однією з найбільш шкідливих для навколишнього середовища, наша команда вживає максимум заходів для зниження цього негативного впливу, використовуючи no-waste технології.

Ми хочемо зламати стереотипне ставлення до відходів (в т.ч. до пластикових та текстильних) і показати, що сміття може бути корисним матеріальним ресурсом, воно може бути використане вдруге, його можна переробити на корисний продукт чи арт-об’єкт.

Для колекції “ROUSS IN” спільно з Корпорацією “Біосфера” ми розробили лімітовану колекцію різнокольорових шопперів із плівки, у складі якої 80% переробленого поліетилену. Така система «Біосфери» дозволяє щомісяця зменшити кількість поліетилену в Україні на 860 тонн.

Придбати речі з Колекції “ROUSS IN” можна на сайті.

Інші Колаборації з Корпорацією “Біосфера”

Це вже не перша колаборація із Корпорацією «Біосфера».

У вересні 2020 року ми представили колекцію “Never be the same”, основною ідеєю якої було розкрити вплив людства на оточуючих і на нашу Планету. Для створення атмосфери показу весь подіум був застелений чорною recycled-плівкою, виготовленою «Біосферою» з відходів їхнього власного виробництва – гранул вторинного поліетилену. Цей матеріал використовувався не тільки як декор, але і як ресурс при створенні елементів колекції: комбінезонів, плащів, штанів, сумок та ін.

А у листопаді 2020 року ми реалізували фото-проект на рециклінговому заводі Polygreen, який входить до складу «Біосфери» і є одним із найбільших заводів із переробки поліетилену в Україні. Метою проекту було зруйнувати стереотипну думку суспільства про працівників сміттєпереробних заводів та продемонструвати цінність професії майбутнього – професії з відновлення планети.

попередня новина
наступна новина