ROUSSIN & Біосфера. NEVER BE THE SAME. SS21 – roussin

ROUSSIN & Біосфера. NEVER BE THE SAME. SS21

1 вересня на головному подіумі Ukrainian Fashion Week відбувся показ колекції ROUSSIN “Never be the same”.

Ідея колекції – розкрити наш вплив на оточуючих нас людей і на нашу планету Земля. У момент народження на світ, ми – люди – як чистий аркуш паперу, а всі взаємодії з навколишнім світом наповнюють нас інформацією, змінюють нас. Ми стаємо тими, ким ми є. А будь-який вчинок відбивається не тільки на долі інших людей, але і на цілому світі. Він може змінити світ і людство як в кращий, так і в гірший бік.

Під час показу креативний директор бренду ROUSSIN Софія Русинович розписувала речі в реальному часі, таким чином, накладаючи свої відбитки на моделей, передаючи своє натхнення і емоції за допомогою фарби. А корпорація «Біосфера» створила атмосферу показу за допомогою recycled-плівки, а також 100% біорозкладних і компостуємих пакетів GoGreen, при виробництві яких не використовується поліетилен.

«Біосфера – наш дім. І ми маємо докласти максимум зусиль, щоб відновити її».

«Біосфера – наш дім. І ми маємо докласти максимум зусиль, щоб відновити її. Вже сьогодні необхідно переосмислити наше ставлення до пластику, почати сприймати його не як сміття, а як корисний ресурс. Тільки від нас залежить, чи станемо ми кращими і чи зробимо ми кращим наш дім», – вважає Софія Русинович.

Тому бренд впровадив в колекцію речі з recycled-пакетів корпорації «Біосфера», вироблених з відходів їх власного виробництва – гранул вторинного поліетилену. Таким чином, вони хочуть зламати стереотипне ставлення до сміття, щоб показати, що сміття може бути ресурсом, воно може бути використане повторно і перероблене в корисний продукт або навіть арт-об’єкт.

попередня новина
наступна новина