Колаборація ROUSSIN Х WhyNot? Enot в підтримку тварин з притулку “Сіріус” – roussin

Колаборація ROUSSIN Х WhyNot? Enot в підтримку тварин з притулку “Сіріус”

Бренд ROUSSIN спільно з агентством WhyNot? Enot презентують ART-колекцію BOY NOT A TOY. Ініціатива присвячена темі безпритульних тварин і розкриває іншу сторону життя наших менших друзів.

Лімітована колекція складається з 4 варіацій подовжених сорочок “one size” і була презентована в рамках показу на Odessa Fashion Day 2021. Головна особливість – інтерпретація зображень реальних собак з притулку “Сіріус”. Це рішення навіяно бажанням нагадати людині, що тварина – не іграшка!

Собаку не можна взяти для гри, а після залишити на узбіччі дороги. Собаку не можна викреслити з вашого життя, якщо з якоїсь причини її здоров’я потребує лікування. Собаку неможливо перестати любити тільки тому, що їй, як і людині, властиво старіти. Адже собака – справжній друг з великим відданим серцем, яким людина не завжди може похвалитися сама.

Кожний придбаний виріб ROUSSIN Х WhyNot? Enot BOY NOT A TOY – це реальний прояв турботи про кожного вихованця з притулку “Сіріус”, адже частина грошей від продажу сорочок буде перерахована притулку на утримання тварин. Крім того, у людини є можливість знайти в “Сіріус” собі справжнього маленького друга і забрати його додому, або взяти під опіку.

Підтримали ініціативу BOY NOT A TOY та взяли участь у зйомці українські блогери-резиденти WhyNot? Enot – Настя Гонцул, Віка Маре, Рома Свечкоренко, Богдан Шелудяк, Люда з Голлівуду, Настя Єлісєєва спільно із засновником агентства Женею Таллером. Фотографом зйомки невипадково стала Вікторія Темнова. У вільний від роботи час вона займається висвітленням проблем покинутих господарями тварин та допомагає прилаштувати їх, а також сама є власницею кішки й трьох собак, яких вона врятувала від безпритульного життя на вулиці.

Ми відповідальні за тих, кого приручили!, – цитата з книги “Маленький Принц” Антуана де Сент-Екзюпері, улюбленого твору дизайнера бренду ROUSSIN Софії Русинович.

попередня новина
наступна новина