Маски доповненої реальності ROUSSIN з зображеннями зруйнованих Міст-Героїв України

Маски доповненої реальності ROUSSIN з зображеннями зруйнованих Міст-Героїв України

Мода в умовах війни

Вже третій рік ми живемо в умовах невизначеності: два роки пандемії, криза, війна… Ми змінюємо своє ставлення до фізичних речей і розуміємо, що найважливіше може вміститись у невеличкий рюкзак.

Ми всі продовжуємо проживати 24 лютого. Ці трагічні сторінки української історії будуть вічно жити у наших серцях та пам’яті. Їх неможливо забути! Кожен з нас завжди пам’ятатиме нашу силу, відважність, рішучість і згуртованість.

За цих умов мода не зникає, а продовжує бути своєрідним важелем, що реагує на виклики сучасності, і не лише зазнає надзвичайних змін, але й ініціює їх та виступає їх локомотивом. Хоча fashion колекції відійшли у сторону, кожен український дизайнер чи бренд спрямовує свою діяльність на пришвидшення перемоги: ведеться інформаційна війна, створюються волонтерські та благодійні проєкти, організовуються збори коштів, а левова частина текстильної промисловості України працює на фронт.

Про маски доповненої реальності ROUSSIN на підтримку України

Для підживлення інформаційного поля, поширення даних щодо реального стану речей, особливо серед міжнародної спільноти, наша команда створила лінзи доповненої реальності з фотографіями зруйнованих Міст-Героїв України. Інстаграм-маски сьогодні дуже поширені серед молоді, яка є свідомим локомотивом змін у світі. Наша мета: максимально залучити користувачів до використання лінзи та розміщення публікацій у мережі для широкого розповсюдження фотозвітів наслідків російської агресії. Кожен має побачити справжнє обличчя ворога та знати, що ми продовжуємо обороняти Свободу всього Світу.

«І у яких містах, країнах чи навіть континентах ми не опинились би – не важливо! Ми всі – Україна! І ми обов’язково переможемо і відбудуємо нашу Рідну Неньку!» – зазначає Софія Русинович.

Знімки для лінзи були надані фото- та відеографом Петром Сазоновим, який бачить навколишній світ через призму звичайного хлопця зі спального району Києва, та вдало передає деталі, на перший погляд непомітні оку. Його твори, неодноразово представлені на міжнародних виставках, насичені художнім реалізмом, сенсом та життям. До активної фази війни Петро працював режисером на телебаченні, зокрема на проєкті «Супермодель по-українськи», а у березні збирався знімати тизер повного метру. З початком війни він не зміг залишитися осторонь: працює фіксером та знімає на камеру наслідки війни, котрі повинен бачити кожен.

Окрім AR-масок з зображенням зруйнованих міст, наша команда розробила Інстаграм-маски з українською символікою, які є у безкоштовному доступі у акаунті ROUSSIN: чорні окуляри з прапором України та синьо-жовті окуляри.

Маски ROUSSIN доступні за посиланням.

Волонтерська діяльність ROUSSIN під час війни

У березні наша команда волонтерила у розподільчому гуманітарному центрі у Кракові, ми сортували одяг для біженців. Разом з друзями зібрали кошти та закупили бронежилети для ТРО у рідному місті Сміла, та передали їм худі власного виробництва, що були у наявності. Ми збираємо кошти від іноземних друзів та клієнтів для закупівлі дитячого харчування та памперсів для вимушених переселенців у рідному місті. Спільно з WhyNot Enot Agency продовжуємо допомагати Притулку для тварин «Сіріус»: перераховуємо мінімум 10% від продажів колекції BOY NOT A TOY.

попередня новина