Спогади особистості: арт-колаборація ROUSSIN і художника Андрія Блажика

Спогади особистості: арт-колаборація ROUSSIN і художника Андрія Блажика

Наші мрії – це небувалі комбінації бувалого життєвого досвіду, спогадів і бажання бути вільним. Якби ми не могли пам’ятати події, які з нами сталися, ми б не змогли мріяти. Життя перетворилося б в існування з безпричинною послідовністю подій, яка нізвідки не починається, і нікуди нас не приводить.

Спогади про безтурботне дитинство і шкільні фотографії послужили ідеєю для арт-колаборації ROUSSIN і художника Андрія Блажика. Переробивши старий матеріал за допомогою нових технологій – лазерного друку на компакт-дисках у змішаній техніці колажування, вийшли унікальні картини. І як все нове, вони відштовхують і запам’ятовуються.

Ми любимо шукати в картинах ідею авторів, а коли не знаходимо – вигадуємо самі. І це чудово. Це об’єднує нас в ланцюжок, де авторами стаємо ми всі. Де кожна думка й ідея, спровокована картиною – унікальна і самодостатня!“, – акцентує художник Андрій Блажик.

Дитячі мрії можуть перерости в дорослі цілі. Мріяти літати, управляти вітром або перевтілюватися в динозавра – це тільки маленький перелік фантазій, який, на перший погляд, не можна здійснити, але спогади про них роблять – нас вільнішими!

Арт-роботи колаборації розкривають тему формування особистості на спогадах і досвіді. Але, спираючись на отримані знання, ця особистість забуває берегти не обумовлені соціальними рамками мрії, які мотивували в дитинстві.

Щодня особистості в особі кожного з нас створюють нові епохи і насичують їх змістом. Але це неможливо без свободи і сміливості – говорити, заявляти, бути почутим. «Це не приймуть. Мене не зрозуміють … Це не актуально!», – хіба в дитинстві це турбувало? «Чому небо блакитне?» – ганебне питання, коли ти дорослий. Нарощуючи досвід і статус серед людей паралельно будуються і бар’єри у вигляді незручності через незнання. Але цікавість зберігає молодість і пристрасть. Поки ти зацікавлений у своєму ентузіазмі – ти залишаєшся особистістю і твориш свої дитячі мрії.

P.S.: небо блакитне, тому що синій колір більше, ніж інші кольори, розсіюється в атмосфері.

попередня новина
наступна новина