Fashion-фільм ROUSSIN “Людина проти Планети”

Fashion-фільм ROUSSIN “Людина проти Планети”

Fashion-фільм ROUSSIN «Людина проти Планети» розкриває питання боротьби та безпеки: безпеки людини на дорозі та безпеки людини для природи.

Війни існують споконвіків, та найдовша з них – «Людина проти Планети». Це невичерпний конфлікт, який охоплює все живе на Землі та потребує зусиль кожного для його вирішення. Адже ми ставимось до Планети не тільки як до нашої домівки, а й як до сортиру та джерела невичерпних ресурсів для власного збагачення. І, нажаль, не існує Суперсили, яка б зупинила Людину у війні з Планетою.

Відео розкриває питання sustainability та розумного споживання, відповідального ставлення людини до природи, необхідності сортування та переробки сміття.

Проте іноді у боротьбі приймають участь Людина та Людина в машині. І цей конфлікт – проблему безпеки на дорогах – ми можемо вирішити вже зараз. Адже існує Суперсила, світлоповертальна тканина, яка здатна зупинити Людину у машині, і ти навіть не помітиш, коли вона врятує твоє життя.

Відео-ролик демонструє світловідбивні речі та зображає героїв у чорних комбінезонах з лампами, як аналогію автомобільних фар, та звертає увагу, що рефлективна сила не допоможе, якщо вони будуть вимкнені.

“Recycling – нас з вами, а потім й іншого сміття. Друге життя Твоє і Планети”.

ROUSSIN – це безпека: людини і планети. Команда використовує відрізки світловідбивної тканини, які залишились від основного виробництва, та створює рефлективні речі для безпечного пересування у темний час доби; намагається використовувати весь ресурс тканини, навіть браковані її частини, розписуючи їх; розробляє лекала з мінімальною кількістю текстильних залишків; а непродані речі зі старих колекцій кастомізує і використовує в нових. Таким чином, впроваджує безвідходне виробництво.

 

Фільм створено за підтримки Українського Культурного Фонду.

попередня новина
наступна новина