Колаборація з AHF Україна: худі та футболки з прозорими кишенями для презервативу

Колаборація з AHF Україна: худі та футболки з прозорими кишенями для презервативу

Тривалий час тема сексу залишалася закритою для обговорень в українському суспільстві. Накладення соціальних і релігійних рамок, радянське виховання справило значний вплив на сексуальну освіту. Всі ми пам’ятаємо байки батьків, що сексу не існує, дітей знаходять у капусті або їх приносять лелеки. Але настав час змін.

Для популяризації безпечного сексу та статевого виховання спільно з благодійною організацією AHF Україна наша команда створила соціальний проект «Під Захистом». Це однойменна колекція яскравих худі, футболок та аксесуарів з прозорими кишенями для презервативів, що демонструє своє відкрите ставлення до безпечного сексу та готовність обговорювати свої бажання та потреби.

Віжуал Проекту несе глибоке смислове навантаження. Локацією для зйомки стали стіни університету, моделі грають роль студентів, а дизайнер Roussin Софія Русинович виступає в образі лектора. Яскрава колекція на тлі тьмяних стін старих аудиторій символізує сексуальну освіту, яка поступово набирає популярності в Україні, але все ще перебуває під впливом стереотипів та заборон.

Як колекція «Під Захистом» інтегрується у загальні напрямки розвитку бренду?

Roussin – це про безпеку. Наша місія – це вирішення соціальних проблем сучасності за допомогою моди та створення колекцій одягу. ДНК Roussin – це використання світловідбивних елементів для безпеки дорожнього руху, а також розвиток напряму Sustainable Fashion (стійкої моди) для безпеки нашої Планети. Ми використовуємо no-waste технології, створюючи речі з відходів тканини, використовуємо весь ресурс тканини для пошиття колекцій, навіть її дефектні частини, фарбуючи їх.

У колекції «Під Захистом» ми поєднали наші векторні напрямки, використовуючи текстильне «сміття» (залишки рефлективної тканини після розкрою основних виробів) для виробництва шопперів.

Бути «Під захистом» – це вести здорове та безпечне сексуальне життя. Сьогодні презервативи мають стати невід’ємним аксесуаром у житті кожної сучасної сексуально активної людини. А наявність спеціальної кишені на одязі для презервативу – зручний спосіб завжди мати його під рукою.

Чому райдужний принт?

З малого нас виховують у системі, де дівчата мають носити рожевий, а хлопчики – синій. Хоча рожевий історично був чоловічим, а фіолетовий і пурпуровий могли носити лише вельможі, і він був символом привілейованої знаті.

«У своїй колекції ми використовували райдужний принт як кольорову гаму ЛГБТ спільноти, щоб подолати рамки стереотипного ставлення суспільства до належності кольору до тієї чи іншої статі», – розповідає Софія Русинович.

Колекція «Під Захистом» це:

    монохромні худі та футболки з натурального трикотажу, розписані вручну спеціальними текстильними фарбами з аерографа або з нанесеним пензлем принтом «Під захистом»;
    рефлективні еко-сумки із нашитими прозорими кишенями для презервативів;
    прозорі кейси для бездротових навушників із кишенею для засобів захисту.

Коли Сексуальна освіта стане буденністю?

Зміни – це тривалий процес. Іноді заборони краще сприймаються суспільством, ніж дозволи на будь-що. Це стосується і такого складного питання, як ставлення до сексу та своїх бажань.

З розвитком технологій стало простіше дізнаватися про нове, можна знайти відповіді на будь-які питання. І розширення інформаційних кордонів дозволяє тобі зрозуміти, що ти не дивний, ти унікальний.

Якби ми помістили рослину в рамки, ми б ніколи не побачили різноманітність природи, яка оточує нас. Оточена рамками рослина не дивуватиме нас яскравим кольором, фарбами, формою. Так само і людина, поміщена в соціальні рамки, не зможе повністю пізнати себе, свою багатогранність та свої уподобання.

Тому, щоб відновити наше «соціальне дерево», яке зможе нарешті пустити свої гілки без обмежень рамками, має пройти час, а такі Проекти, як «Під захистом», сприяють подоланню соціальних бар’єрів та розвитку вільного ставлення суспільства до важливих питань.

Колекцію «Під Захистом» може придбати кожен в інтернет-магазині Roussin.

Інші соціальні проекти Roussin.

«Під Захистом» – це наш третій соціальний проект.

У 2020-2021 роках ми реалізували проект SAFE FASHION за підтримки Українського культурного фонду, який прагне покращити стан безпеки на дорогах та зменшити кількість ДТП за участю пішоходів. Ми створили 5500 дизайнерських рюкзаків зі світловідбивними елементами, якими безкоштовно забезпечили дітей молодшого шкільного віку нашого рідного міста Сміли, Черкаської області, та учнів середньої школи у місті Павлоград, Дніпропетровської області. У рамках Проекту ми організували для учнів виховну роботу та представили власні навчальні відео-лекції та пізнавальний фільм, у якому автоспортсмени тестують видимість звичайного та рефлективного одягу на дорогах.

Також у 2021 році разом із WhyNot? Enot Agency ми створили колекцію сорочок із принтом собак із Притулку «Сіріус», частина коштів від продажу яких перераховується до Притулку на потреби тварин.

попередня новина
наступна новина